Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Pożegnanie klas 8

Pożegnanie klas 8

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26.06, jednak już dziś nasi przyszli absolwenci z klas 8 mieli swoje pożegnanie. Zgodnie z tradycją naszej Szkoły najpierw doszło do przekazania sztandaru uczniom klas 7 oraz złożenia przysięgi absolwenta. Następnie wręczono dyplomy i podziękowania uczniom klas 8 za aktywny udział w konkursach i turnieajch. Kolejna część spotkania miała mniej formalny charakter. Był to czas na podziękowania dla nauczycieli, przy których uczniowie wykazali się ciekawą inwencją twórczą, dlatego zamieszczamy tekst podziękowań:

Dziękujemy Pani Małgorzacie Długosz i Panu Patrykowi Borzęckiemu za naukę obsługi komputerów. Teraz potrafimy zrobić coś więcej niż tylko włączyć YouTube.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Woźniak i Panu Andrzejowi Lewandowskiemu za motywowanie nas do ruchu. Nie zawsze biegaliśmy szybko, ale za to bardzo kreatywnie szukaliśmy wymówek.
Dziękujemy Pani Izabeli Tulskiej za rozwijanie naszych talentów muzycznych. Sąsiedzi szkoły na pewno też to docenili.
Dziękujemy Pani Izabeli Tulskiej za wiarę w nasze zdolności artystyczne. Nawet gdy nasze dzieła bardziej przypominały zagadki niż obrazy.
Dziękujemy Panu Sebastianowi Olszewskiemu za ciekawe rozmowy i ważne wartości. Dzięki nim wiemy, że warto być dobrym człowiekiem.
Dziękujemy Pani Teresie Balerstet za lekcje o społeczeństwie i państwie. Teraz wiemy, jak działa demokracja, chociaż wciąż nie udało nam się demokratycznie odwołać sprawdzianu.
Dziękujemy Panu Łukaszowi Rosiakowi za naukę pierwszej pomocy. Dzięki Panu wiemy, co robić w nagłych sytuacjach – na przykład gdy nauczyciel zapowiada sprawdzian na jutro.
Dziękujemy Panu Andrzejowi Lewandowskiemu i Patrykowi Borzęckiemu za wszystkie rady dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki Panom wiemy, jak dbać o siebie, choć nadal uważamy, że dodatkowa godzina snu rozwiązuje większość problemów.
Dziękujemy Pani Ewie Ciechowskiej za naukę techniki. Dzięki Pani wiemy, jak zamienić zwykłe pomysły w wyjątkowe projekty. Śrubki, narzędzia i kreatywność – teraz to nasza specjalność!

Po podziękowaniach młodsi koledzy z klas 7 wręczyli nasze szkolne nagrody czyli Ignaśki. 

Oto zwycieżcy w poszczególnych kategoriach:

Papużki nierozłączki - Pauli & Celina z klasy 8a

Złote serce - Nadia z klasy 8b

Wulkan energii - Marcin 8a

Mistrz ciętej riposty - Patryk z klasy 8c

Dusza towarzystwa - Paweł z klasy 8a

Chodząca encyklopedia - Konrad z klasy 8a

Ambasador nauczycieli - Julia z klasy 8a

Król memów - Ignacy z klasy 8b

Znikający ninja - Adam z klasy 8b

Tornado spóźnień - Nadia z klasy 8c

Artysta duszą i ciałem - Celina z klasy 8a

Mistrz sportu - Paweł z klasy 8a

Królowa stylu - Oliwia z klasy 8b

Największa przemiana - Nikodem z klasy 8b

Sigma rocznika - Paweł z klasy 8a

Na zakończenie mogliśmy obejrzeć krótkie filmy przygotowane przez uczniów podsumowujące ich przygody w naszej szkole. Nadeszła również chwila do ostatniego wspólnego zdjęcia klasowego.

Tekst: Sebastian Olszewski

Zdjęcia: Sebastian Olszewski

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 20:18:52
Data edycji: 2026-06-26 20:21:15
Ilość wyświetleń: 440
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej