Program profilaktyczny ''Dobre i złe sekrety''

Uczniowie klasy 3a i 3b wraz z wychowawcami oraz pedagogiem szkolnym brali udział w programie profilaktycznym "Dobre i złe sekrety" organizowanym przez naszą malborską Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Celem programu był wzrost bezpieczeństwa dzieci w kontaktach z innymi, poszerzenie wiedzy dzieci dotyczącej bezpieczeństwa w kontaktach z dorosłymi, radzenie sobie w sytuacjach naruszenia granic przez inne osoby m.in. dorosłe. Oprócz dyskusji, filmu edukacyjnego dzieci nauczyły się rymowanki, którą wspólnie przedstawiły na koniec zajęć. Warsztaty poprowadziły panie Sylwia Stecka-Nazaruk psycholog PPP w Malborku oraz pani Małgorzata Balik-pedagog PPP w Malborku. Pięknie dziękujemy za mile spędzony czas i wspaniale poprowadzone zajęcia.

Tekst i zdjęcia Emilia Łęczkowska

Data dodania: 2023-06-02 20:19:31