Rekrutacja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sztab WOŚP Malbork informuje:

Fundacja WOŚP właśnie uruchomiła stronę iWolontariusz poprzez którą zgłosić się można na Wolontariat w dniu Finału czyli 29 stycznia 2023 r. ?
Instrukcję znajdziecie na stronie www.wosp.malbork.pl - w zakładce ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM ❤️
UWAGA!!!
od 16 do 29 stycznia w naszym województwie będą trwały Ferie Zimowe. W związku z tym bardzo proszę byście najpierw porozmawiali ze swoimi Rodzicami czy będziecie na miejscu w dniu szkolenia (w ciągu dnia - 27 stycznia, piątek) oraz w dniu Finału - 29 stycznia 2023 - niedziela.
Jest to bardzo ważne, gdyż osoba, która się zapisze i zrezygnuje NIE ZWALNIA miejsca następnej osobie! To są zasady Fundacji, która każdego WOLONTARIUSZA obejmuje na czas Finału Ubezpieczeniem NW.
Taka osoba jednocześnie trafia na "czarną listę" na kolejny finał. ?
Drodzy RODZICE!!
Przemyślcie proszę, czy np mając 2-3 i więcej pociech, zgłosić tylko jedno dziecko, kolejne mogą mieć status "serduszkowego pomocnika" i razem z siostrą czy bratem Wolontariuszem chodzić w dniu finału. Otrzymają oni od nas wewnętrzny Identyfikator, takie same przywileje jak Wolontariusz (ciepłą zupę, gorące napoje u naszych partnerów i przypinki oraz zaświadczenie o odbytym wolontariacie). Mamy ograniczoną liczbę miejsc, a co roku przybywa Wolontariuszy.

Data dodania: 2022-11-17 08:30:01
Data edycji: 2022-11-17 08:44:42