Relacja z Dnia Otwartego

6 czerwca br. nasza Szkoła otworzyła szeroko drzwi dla przyszłorocznych uczniów klas 1 i dzieci z oddziału przedszkolnego oraz ich rodziców. Na powitanie uczennice z kl. 3b przyklejały małym gościom naklejki z zielonymi, uśmiechniętymi ludkami. Zwiedzanie szkoły rozpoczęło się w auli . Tam, na początek, wystąpili w dwóch piosenkach członkowie zespołu wokalnego „Fantazja”. Przygotowała ich p. Izabela Tulska. Następnie pani dyrektor Ewa Ciechowska powitała gości i przedstawiła zebranych nauczycieli. Przekazała garść wstępnych, ważnych informacji i głos oddała p. Beacie Barcikowskiej – Kmieć, nauczycielce oddziału przedszkolnego. Po tych informacjach goście udali się na zwiedzanie szkoły. Nauczyciele przygotowali dla nich moc atrakcji, m. in. zręcznościowy tor przeszkód w sali gimnastycznej, pokaz wykorzystania sprzętu z projektu „Laboratorium przyszłości”: drukarka 3d, długopisy 3d, gogle VR, mikroskopy, tablice multimedialne. Nie zabrakło również zajęć muzycznych, uzupełniania kolorowanek, malowania twarzy, klocków konstrukcyjnych. Mamy nadzieję, że uśmiechnięte buzie małych gości świadczyły o tym, że wyszli zadowoleni z naszej szkoły i we wrześniu spotkamy ich ponownie.
Tekst Magdalena Karch
Zdjęcia uczniowie szkolnego koła fotograficznego

Data dodania: 2023-06-12 16:29:57
Data edycji: 2023-06-12 16:44:10