Reprezentanci naszej Szkoły zostali wicemistrzami Malborka i Powiatu w piłce nożnej.

Dnia 24 kwietnia na obiekcie OSiR przy ul. Parkowej rozegrane zostały Mistrzostwa Malborka razem z Mistrzostwami Powiatu w piłce nożnej chłopców. Zawody zostały przeprowadzone w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz zespół zaprezentował się znakomicie !!! Drużyna wygrała pierwsze spotkanie z SP6 3:1, drugie z SP3 5:0, z SP5 7:2. Ostatni mecz turnieju z SP1, drużyną, która składa się zawodników uczących się razem w klasie sportowej o profilu piłki nożnej, był meczem o pierwsze miejsce. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i było bardzo emocjonujące i stojące na bardzo dobrym poziomie. Niestety ten wynik przesądził o tym, że nasza drużyna zajęła II miejsce , przegrywając pierwsze miejsce tylko bilansem bramkowym – dwoma bramkami. Chłopcy zagrali walecznie i z wielkim zaangażowaniem. Tworzyli super team na boisku !!!

Wicemistrzowie Powiatu zagrali w składzie: Michał Olszewski – bramkarz, Igor Świgowski, Antoni Bukowski, Jacek Nowak, Rafał Grzankowski, Gracjan Sternik, Patrick Mordak, Dawid Zdończyk, Szymon Jankowski

Gratuluję i dziękuję za świetną postawę !!!

Tekst i zdjęcia: Jolanta Bożek

Data dodania: 2024-04-25 12:34:15