Sleeveface – ubieramy się w książkę - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Sleeveface – ubieramy się w książkę

Uczniowie naszej szkoły wystartowali w konkursie ogłoszonym przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w Gdańsku, oddział w Malborku.

Zadanie dotyczyÅ‚o zrobienia zdjÄ™cia tylu Sleeveface. Metoda ta polega na częściowym zakryciu prawdziwych przedmiotów i osób książkÄ…. Na takiej fotografii rzeczywistość staje siÄ™ uzupeÅ‚nieniem okÅ‚adki lub jest jej częściÄ….

Do zabawy zgłosili się uczestnicy koła filmowo-fotograficznego oraz szkolni fani czytelnictwa. Ich prace można podziwiać w galerii poniżej.

Wybrane prace zostaną przesłane do kolejnego etapu, a zwycięzcy szkolni zostaną nagrodzeni na najbliższym apelu.

tekst: Maciej Kloc

autorzy zdjęć podani w opisach prac konkursowych

Data dodania: 2023-10-10 08:32:00
Data edycji: 2023-10-10 08:32:50