SP2 wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W okresie od 5 do 22 grudnia 2022 roku uczniowie dobrowolnie zbierają drobne monety na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klasa wraz z wychowawcą decyduje, czy zostaje Złotą czy Srebrną Klasą i w zależności od tego zbiera, do stojącego w ich sali słoja/pojemnika, bilon złoty (1 grosz, 2 grosze, 5 groszy) lub srebrny (10 groszy, 20 groszy, 50 groszy). Po zakończeniu akcji groszaki zostaną przekazane do malborskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie policzone zasilą konto WOŚP.

Podczas 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku nasza szkoła rozstawi stoisko z biżuterią – dochód z jej sprzedaży zasili konto WOŚP. W związku z tym w okresie od 5 grudnia 2022 roku do 5 stycznia 2023 roku w szkole trwa zbiórka biżuterii (nowej i używanej) – celem przekazania darowizny zapraszamy do świetlicy szkolnej oraz gabinetów psychologa i pedagoga.

Tekst i zdjęcie: Katarzyna Steinborn-Mocek

Data dodania: 2022-11-29 14:22:39