82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479

Jak co roku, gdy zbliżamy się do momentu rozdania świadectw i rozpoczęcia wakacji przychodzi czas na podsumowania. Tradycją naszej Szkoły jest Spotkanie Laureatów, czyli uczniów, którzy w danym roku szkolnym osiągali najlepsze wyniki w konkursach przedmiotowych, wiedzowych oraz sportowych. Nasi uczniowie świetnie spisywali się w zmaganiach na szczeblach powiatowych, wojewódzkich czy nawet ogólnopolskich. Były to m.in konkursy matematyczne, humanistyczne, polonistyczne, chemiczno-biologiczne, czytelnicze, muzyczne czy recytatorskie oraz zawody w różnych dyscyplinach sportowych - drużynowych oraz indywidualnych. Na uroczystym apelu prezentujemy listę najlepszych oraz wręczamy im dyplomy laureata oraz nagrody i dyplomy z konkursów.
Ważną częścią apelu jest również wręczenie uczniom klas 4 ich pierwszego prawa jazdy - Karty rowerowej.
Serdecznie gratulujemy uczniom ich pracy i sukcesów, mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie równie owocny.
Tekst : Sebastian Olszewski
Zdjęcia i grafiki: Joanna Okońska, Małgorzata Długosz

82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479