Spotkanie przedstawicieli Samorządów Uczniowskich malborskich szkół

13 lutego 2023 roku, w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządów Uczniowskich z malborskich szkół. Naszą szkołę reprezentowały: Zosia Wąsik, Julia Draganek, Natalia Garbacz i Amelia Żuchowska oraz opiekun pani Lidia Krzyżosiak. W trakcie spotkania, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta przybliżyli zebranym działania podejmowane przed młodzieżowych radnych. Przedstawiciele szkół przedstawili działania swoich szkolnych samorządów. W imieniu naszej społeczności wystąpiła przewodnicząca Zosia Wąsik, która opowiedziała jakie działania przeprowadzaliśmy w szkole w pierwszym semestrze, od września do stycznia i jakie mamy plany na przyszłość. Spotkanie miało na celu nawiązanie bliższych kontaktów między samorządami, wymianę pomysłów i dobrych praktyk. Przewodnicząca MRM Amelia Łaszewska opowiedziała o projektach i konkursach dla Samorządów Uczniowskich, które będą realizowane w 2023 roku.

Tekst i zdjęcia Lidia Krzyżosiak

Data dodania: 2023-02-14 13:26:21