Spotkanie świąteczno - noworoczne klas 8

21 grudnia, uczniowie z klas 8a, b, c spotkali się w auli szkolnej, aby wspólnie spędzić przedświąteczny czas i porozmawiać o nadchodzącym Nowym Roku. Było radośnie, gwarno i świątecznie. Rodzice uczniów zadbali o smakołyki i napoje, a uczniowie i wychowawczynie, panie Iwona Jazdżewska, Mirosława Rowińska i Lidia Krzyżosiak, o atmosferę.

Wszyscy dobrze się bawili przy dźwiękach świątecznej muzyki. Czas zebranym umiliły przygotowane wcześniej zabawy i foto budka, w której chętni mogli wykonać okolicznościowe zdjęcie z choinką w tle. Nie zabrakło przepysznych ciast i smakowitych pierogów. Najważniejszy i najcenniejszy  był wspólnie spędzony czas, rozmowy, uśmiechy, serdeczność, życzliwość i międzyklasowa integracja.

Wszystkim czytającym te słowa wspaniałych, spokojnych Świąt w gronie bliskich osób i w dobrym zdrowiu życzą uczniowie klas 8 z wychowawczyniami.

Tekst i zdjęcia: Lidia Krzyżosiak

Data dodania: 2022-12-21 21:28:41