Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sukcesy w roku szkolnym 2021/2022

Nauka

Laureatka - III miejsce
Julia Promińska 8d
n-l: E. Smardzewska

Pomorska Liga Zadaniowa ZDOLNI z POMORZA - chemia
etap powiatowy

Finalistka
Julia Promińska 8d
n-l: E. Smardzewska

Pomorska Liga Zadaniowa ZDOLNI z POMORZA - chemia
etap wojewódzki

Finalistka
Julia Promińska 8d
n-l: A. Honory

Pomorska Liga Zadaniowa ZDOLNI z POMORZA - fizyka
etap wojewódzki

Finalista
Zofia Usiądek 8c
Jan Sasin 8a
n-l: E. Smardzewska

Pomorska Liga Zadaniowa ZDOLNI z POMORZA - chemia
etap powiatowy

Finalistka
Julia Promińska 8d
n-l: E. Smardzewska

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Finalistka
Julia Promińska 8d

Pomorska Liga Zadaniowa ZDOLNI z POMORZA - fizyka
etap powiatowy

WYRÓŻNIENIA
Joanna Gąsiorowska 2a - KATEGORIA ŻACZEK
Anna Osipiak
Szymon Cybulski 4a - KATEGORIA MALUCH
n-l: Julita Kopmann
Igor Świgowski 5a - KATEGORIA BENIAMIN
n-l: Beata Kownacka
Krzysztof Promiński 7b - KATEGORIA KADET
n-l: Agnieszka Koźbiał

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2022”

Finalista
Igor Świgowski 5a
n-l: Beata Kownacka

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
"OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA”

I miejsce
Jan Sasin 8a
n-l: Beata Kownacka
Krzysztof Promiński 7b
n-l: Agnieszka Koźbiał

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„ŁAMIGŁÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY”



Sport

Finaliści
Miłosz Pyrzyński 4a
Nikodem Tetkowski 4a
Paweł Cierpiałowski 4a
Igor Świgowski 5a
Michał Olszewski 5a
Rafał Grzankowski 5b
Igor Jankowski 5b
Dominik Kaszuba 3a
Antoni Bukowski 5b
Gracjan Sternik 5b

WOJEWÓDZKI TURNIEJ
„Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

- RZUT OSZCZEPEM
I miejsce, Marcin Tykocki 8c
II miejsce, Marcin Klimek 8c
- BIEG SZTAFETOWY 4X100M
II miejsce
Szymon Jaskólski 8c
Dawid Karny 8c
Mikołaj Sadowski 8d
Daniel Dębiec–Novosad 8d
- BIEG NA DYSTANSIE 300M
- SKOK W DAL

II miejsce, Dawid Karny 8c
III miejsce, Szymon Jaskólski 8c
- SKOK WZWYŻ
II miejsce, Jan Pesta 8b
- PCHNIĘCIE KULĄ
II miejsce, Olga Zielińska 8a
- BIEG NA DYSTANSIE 300m
I miejsce, Amelia Żuchowska 7c
- BIEG NA DYSTANSIE 1000m
I miejsce, Mikołaj Sadowski 8d

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE


II miejsce, Igor Świgowski 5a


MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

II miejsce
Szymon Jankowski 5a
Michał Olszewski 5a
Igor Świgowski 5a
Zofia Wąsik 7b
Julia Kuzikowska 7b

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE

II miejsce
Igor Świgowski 5a
Michał Olszewski 5a
Antoni Bukowski 5b
Igor Jankowski 5b
Rafał Grzonkowski 5b
Gracjan Sternik 5b
Krzysztof Promiński 7b
Nikodem Buglewski 7b
Igor Wiktorowicz 7b

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

II miejsce
Igor Spichalski 7a
Krzysztof Promiński 7b
Nikodem Buglewski 7b
Dawid Karny 8c
Szymon Jaskólski 8c
Marcin Klimek 8c
Mikołaj Sadowski 8d
Daniel Dębiec-Novosad 8d

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ



Inne

III miejsce
Jakub Chrostek 8b,
Igor Kochanowski 8d,
Franek Lorenz 8d,
Janek Pesta 8b,
Jakub Wisznicki 8b.

”Pierwszy Drużynowy Turniej gry komputerowej w League of Legends”,
zorganizowany w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego JUNIOR
w ZSP nr 3 w Malborku.

I miejsce
Pola Dzierwa 6a
Maria Bławat 5a
Szymon Jankowski 5a
Grzegorz Sulencki 5a
Filip Rakowski 5a

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap powiatowy

Finalistki
Celina Kibort 4a,
Julia Promińska 8d,
n-l: Joanna Okońska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS - WIELKIE MARATONY CZYTELNICZE WMC



Sztuka

I miejsce
Krystyna Kibort 2b
n-l: Magdalena Karch
III miejsce
Agata Rychłowska 1b
n-l: Emilia Łęczkowska
WYRÓŻNIENIA
Jakub Topolewski 1b
Emilia Gierszewska 1b
n-l: Emilia Łęczkowska
Daria Dudek 2b
n-l:Magdalena Karch

Powiatowy Konkurs czytelniczo-plastyczny
„SPOTKANIE Z LEGENDAMI ZIEMI MALBORSKIEJ”

Wyróżnienie
Jakub Topolewski 1b
n-l: Emilia Łęczkowska

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
"ŻYJ ZDROWO, ŻYJ BEZ UZALEŻNIEŃ”

I miejsce
Julia Stasiukiewicz 2a
n-l: Anna Osipiak

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
"BEZPIECZNE FERIE. ZNAKI DROGOWE NA NASZEJ DRODZE".

I miejsce w kat. 1-3
Adam Nowosielski 3a
n-l: Krystyna Czarnota
II miejsce w kat.4-8
Natalia Garbacz 7a
n-l: Iwona Jażdzewska

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
etap rejonowy

 

Data dodania: 2022-10-02 21:46:26
Data edycji: 2022-11-11 18:03:53
Ilość wyświetleń: 61
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook