Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sukcesy w roku szkolnym 2022/2023

Sukcesy w roku szkolnym 2022/2023

Sztuka

Laureaci

Jakub Niepla 3b,

Maciej Pastwa 3b,

Aleksandra Sulencka 3b

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel zwierz”
w ramach XIX powiatowego festiwalu „Przyjaźń niejedno ma imię”

Sport

I miejsce

Igor Jankowski, Antoni Bukowski, Rafał Grzonkowski, Gracjan Sternik, Grzegorz Sulencki, Paweł Cierpiałowski, Miłosz Pyrzyński, Dawid Dębowski

 

Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych biegach przełajowych chłopców rocznik 2010 i młodsi

I miejsce

Szymon Jankowski, Michał Olszewski i Igor Świgowski

Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu w badmintonie drużynowym

II miejsce

Maxymilian Kowalski, Dominik Rybak

Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu w badmintonie drużynowym

III miejsce

Kinga Zielińska, Pola Dzierwa, Oliwia Langier

Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu w badmintonie drużynowy

III miejsce

Zofia Wąsik, Patrycja Dąbrowska, Julia Kuzikowska

 

Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu w badmintonie drużynowym

II miejsce

Szymon Jankowski, Michał Olszewski i Igor Świgowski

Półfinał wojewódzki 51. Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym

II miejsce

III miejsce

Szymon Jankowski, Michał Olszewski, Antoni Krupa, Jacek Nowak, Grzegorz Sulencki, Dawid Samborski, Dawid Zdończyk , Igor Jankowski, Antoni Bukowski.

Mistrzostwa Malborka w unihokeja

Mistrzostwa Powiatu w unihokeja

I miejsce - Szymon Jankowski

III miejsce - Michał Olszewski

Turniej Tenisa Stołowego w Czerninie w kategorii chłopców rocznik 2010 i młodsi

I miejsce

Artur Zakrzewski.

Turniej Tenisa Stołowego w Czerninie:w kategorii chłopców rocznik 2008-2009

I miejsce

Patrycja Dąbrowska, Kinga Grądzka, Dominika Kosior, Julia Kuzikowska, Marcelina Sokolnicka, Iwona Solarewicz, Zofia Wąsik

Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu w unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2008 -2009); zespół awansował do półfinału wojewódzkiego

II miejsce

III miejsce

Nikodem Buglewski, Adrian Dębowski, Max Kowalski, Dawid Patoka, Julian Piekarski, Michał Postek, Krzysztof Promiński, Dominik Rybak, Aleksander Sarosiek, Borys Spichalski, Jan Tomaszewski, Michał Trawiński, Igor Wiktorowicz, Artur Zakrzewski

Mistrzostwa Malborka w unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2008 -2009)

Mistrzostwa Powiatu w unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2008 -2009)

 

Wszystkim laureatom gratulujemy! 

Data dodania: 2022-11-04 21:43:40
Data edycji: 2022-11-11 20:54:04
Ilość wyświetleń: 165
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook