Teledysk nagrany dzięki programowi ''Laboratoria przyszłości''

Jedną z aktywności związanych z miesiącem bez przemocy i agresji w naszej szkole, było nagranie teledysku do piosenki "Stop przemocy". Utwór został napisany przez Pawła Skowrońskiego, nauczyciela MOW Bielice. Autorem bitu jest Premier Arena, a oryginalnie piosenkę wykonała grupa MOW Squad. Korzystając z uprzejmości autorów, w naszej szkole zaśpiewali ten utwór uczniowie klasy 7a. Autorem zdjęć i montażu naszego teledysku jest pan Maciej Kloc.

Teledysk zotał wykonany dzięki sprzętowi zakupionemu w programie "Laboratoria Przyszłości": kamerze, oświetleniu led, mikrofonowi oraz oprogramowaniu do edycji filmów.

Zobaczcie i posłuchajcie:

Pamiętajcie, aby zasubskrybować nasz kanał na YouTubie, gdzie znajdziecie inne ciekawe filmiki z SP2!

tekst: Maciej Kloc

Data dodania: 2022-12-12 14:53:56