82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479

Uroczyste zakończenie roku w oddziale przedszkolnym
25 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku odbyło się uroczyste zakończenie roku w oddziale przedszkolnym.
Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, który obejmował piosenki, wierszyki oraz taniec. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem wystąpili przed rodzicami dostarczając wszystkim wielu wzruszeń i radosnych chwil.
Podczas uroczystości wychowawczyni złożyła serdeczne podziękowania rodzicom za całoroczną współpracę, wsparcie oraz aktywne uczestnictwo w życiu oddziału. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody, które były wyrazem uznania za ich wysiłek, postępy oraz osiągnięcia w mijającym roku szkolnym.
Po części oficjalnej na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Dzieci mogły delektować się tortem oraz kolorowymi galaretkami, które stanowiły miłe zwieńczenie wspólnie spędzonego czasu.
Życzymy naszym przedszkolakom bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji.
Tekst i zdjęcia Beata Barcikowska-Kmieć

82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479