Warsztaty dla dzieci i ich mam. Zróbmy piniatę!

Dzień Mamy i Dzień Dziecka już niedługo. Datę tego drugiego na pewno nasi uczniowie pamiętają, ale (na wszelki wypadek) przypominamy, że święto wszystkich mam jest 26 maja.

W naszej szkole będziemy świętować nawet wcześniej, ponieważ panie Małgorzata Gutowska-Janiuk i Anna Osipiak organizują z tej okazji warsztaty dla dzieci i ich mam.

Zapraszamy w parach mama-dziecko na kurs robienia świątecznej piniaty. Przewidziane są dwa spotkania: 8 maja oraz 15 maja, na 16:30. W pierwszym dniu będą robione bazy do piniaty, a w drugim – wykańczanie i ozdabianie.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc chętne pary zapraszamy, aby zgłaszać się już teraz. Zapisy przez e-dziennik u pani Małgorzaty Gutowskiej-Janiuk lub pani Anny Osipiak.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcie: Małgorzata Gutowska-Janiuk