Ważne ogłoszenie dla absolwentów - zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Ważne ogłoszenie dla absolwentów - zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty

Drodzy absolwenci! Przypominamy, że odbiór zaÅ›wiadczeÅ„ o wynikach egzaminów ósmoklasisty bÄ™dzie możliwy 6 lipca w godzinach 8:00-14:00 w naszej szkole (sekretariat). Każdy absolwent musi siÄ™ stawić osobiÅ›cie, ponieważ wymagane jest pisemne potwierdzenie odbioru dokumentu.

JednoczeÅ›nie informujemy, że wydruk wyników egzaminów ze strony ziu.gov.pl nie jest dokumentem. Prosimy nie dostarczać wydruków z systemu ziu.gov.pl do szkóÅ‚ Å›rednich, ani nie wysyÅ‚ać skanów tych wydruków na konto w systemie nabor.pcss.pl. Dokumentem, który dostarczamy, bÄ™dzie dopiero ten odebrany przez was z SP2 w czwartek, opatrzony odpowiednimi pieczÄ™ciami. Dopiero ten dokument z pieczÄ…tkami, odebrany 6 lipca ze szkoÅ‚y podstawowej, należy dostarczyć do waszej szkoÅ‚y pierwszego wyboru lub wysÅ‚ać jego skan na indywidualne konto w systemie nabor.pcss.pl.

Przypominamy również, że jeÅ›li zdecydowaliÅ›cie siÄ™ wysyÅ‚ać skany waszego Å›wiadectwa i zaÅ›wiadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty na wasze indywidualne konto w systemie nabor.pcss.pl, to oryginaÅ‚y tych dokumentów bÄ™dzie trzeba dostarczyć do szkoÅ‚y, do której zostaniecie przyjÄ™ci po ogÅ‚oszeniu listy kandydatów, wraz z oÅ›wiadczeniem woli podjÄ™cia nauki w tej szkole.

Ważne daty:

6 lipca – odbiór zaÅ›wiadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty z SP2 – ten dokument dostarczamy do szkoÅ‚y Å›redniej (lub wysyÅ‚amy skan na nabor.pcss.pl);

19 lipca – ogÅ‚oszenie pierwszej listy kandydatów przyjÄ™tych i nieprzyjÄ™tych;

20 lipca – wszyscy skÅ‚adajÄ… w swoich szkoÅ‚ach Å›rednich pisemne oÅ›wiadczenie woli o chÄ™ci podjÄ™cia nauki; osoby, które wysyÅ‚aÅ‚y skany Å›wiadectw i zaÅ›wiadczeÅ„ na nabor.pcss.pl, dostarczajÄ… oryginaÅ‚y tych dokumentów do swoich szkóÅ‚ Å›rednich;

27 lipca – ogÅ‚oszenie ostatecznej listy przyjÄ™tych kandydatów do szkóÅ‚ Å›rednich.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcie: Sebastian Olszewski