Wiosenny turniej tenisa stołowego

W środę 10 kwietnia na łączniku szkolnym odbył się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego. Tym razem do rywalizacji stanęło 13 chłopców z klas V – VII i jedyna dziewczyna w całej stawce, Pola Dzierwa. Zawodnicy zostali rozlosowani i rywalizowali do dwóch przegranych meczów. Uczniowie, którzy w początkowej fazie przegrali dwa mecze i odpadali z głównej rywalizacji, mogli jeszcze walczyć o jak najlepsze miejsca. Mecze, szczególnie te finałowe, stały na bardzo dobrym poziomie, były bardzo zacięte, ale odbywały się w duchu „ fair play”. Rywalizacja zakończyła się sukcesem Kamila Kłosowskiego, który wygrał wszystkie swoje pojedynki, drugie miejsce zajął Adam Kantek, III miejsce Igor Świgowski i Michał Olszewski, V miejsce Szymon Jankowski, VI miejsce Pola Dzierwa i Dawid Samborski. Wyżej wymienieni otrzymali nagrody ufundowane m.in. przez Radę Rodziców, a każdy startujący zawodnik otrzymał małą słodką nagrodę. Po raz kolejny uczestnicy zawodów mogli częstować się cukierkami , które sponsorowała firma Vobro – Producent Wyrobów Czekoladowych z Brodnicy.   Rozgrywki te były również formą przygotowania do ostatniego turnieju o Grad Prix Sztumu, który będzie miał miejsce w Czerninie w sobotę 13 kwietnia.

Tekst i zdjęcia Jolanta Bożek

Data dodania: 2024-04-12 11:40:37