Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

12 i 13 kwietnia w Szkole Łacińskiej odbywał się Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej, w którym nasi uczniowie brali udział.

W piątek w kategorii klas 4-6, nasza uczennica z klasy 6a, Zofia Ścibisz, zajęła zaszczytne II miejsce, a Adam Nowosielski z klasy 5a, wyróżnienie. W turnieju klas 7-8, wyróżniony został Jacek Nowak z klasy 7a. W sobotę zaś uczestnicy rywalizowali w kategorii klas 1-3 i tutaj świetnie zaprezentował się Miłosz Lipiński z klasy 2a. Jako ostatnie zaprezentowały się nasze cudowne wokalistki w turnieju poezji śpiewanej i zajęły III miejsce - Ania Dąbrowska i Celina Kibort, z klasy 6a, natomiast Kornelia Lewandowska z klasy 2a „wyśpiewała”wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy naszym młodym wykonawcom genialnych występów i cieszymy się ich sukcesem!

Tekst, zdjęcia: Diana Sokolowska

Data dodania: 2024-04-15 15:49:29