Zakończenie roku szkolnego

Zakończyliśmy dziś uroczyście rok szkolny 2022/2023. Zebraliśmy się wspólnie na boisku szkolnym aby podsumować miniony rok. Pani Dyretkor Ewa Ciechowska wręczyła dypolomy oraz nagrody najlepszym uczniom. Największą uwagę skupili na sobie uczniowie klas 8, którzy już oficjalnie zostali absolwentami Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku.

Pożegnaliśmy dziś czworo nauczycieli: panią Barbarę Pietkiewicz oraz panią Barbarę Grzymałę, obie panie przeszły na zasłużoną emeryturę oraz panią Gabrielę Pietrulewicz i pana Marka Godlewskiego.

Dziękujemy wszyskim uczniom za naukę i pracę, dziękujemy rodzicom, za ich zaangażowanie w życie naszej Szkoły. Dziękujemy nauczycielom za zaangażwoanie i pasję do zdobywania wiedzy, którą przez cały rok chcieli w nas zaszczepiać. Dziękujemy również pracownikom administracji i obsługi, paniom ze stołówki szkolnej. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna.

Tekst i zdjęcia: Sebastian Olszewski

Data dodania: 2023-06-23 12:06:33