Zbieramy fanty na loterię fantową. Reaktywujemy festyn szkolny! - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Zbieramy fanty na loteriÄ™ fantowÄ…. Reaktywujemy festyn szkolny!

W roku szkolnym 2023/2024 planujemy powrócić do tradycji organizowania Festynu Szkolnego. Planowo impreza odbÄ™dzie siÄ™ w maju, ale już teraz zachÄ™camy wszystkich do wÅ‚Ä…czenia siÄ™ do przygotowaÅ„.

Zaczynamy zbiórkÄ™ fantów do loterii fantowej. Każdego, kto posiada nieużywane gadżety, zabawki, dobrej jakoÅ›ci sprzÄ™t, zachÄ™camy do przekazania go na potrzeby naszej loterii. Czekamy na dowolne fanty z zastrzeżeniem, że bÄ™dÄ… to rzeczy nowe lub w dobrym stanie. Bardzo chÄ™tnie przyjmiemy również wsparcie rzeczowe od sponsorów.

Fanty można zostawiać w sekretariacie szkoły.

Wszelkie dochody z loterii fantowej zostanÄ… przekazane na potrzeby Rady Rodziców, a wiÄ™c wszystkich dzieci uczÄ™szczajÄ…cych do SzkoÅ‚y Podstawowej nr 2 w Malborku.

WÅ‚Ä…czmy siÄ™ wszyscy do wspólnej zabawy dla dobra i uÅ›miechów naszych dzieci.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcie: zasoby dostawcy strony internetowej

Data dodania: 2023-09-29 15:27:26
Data edycji: 2023-09-29 15:34:58