Ogólnopolski konkurs filmowy ''Filmujemy'' z Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Malborka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Ogólnopolski konkurs filmowy dla szkóÅ‚ podstawowych „FilmujeMy”, organizowany przez naszÄ… szkoÅ‚Ä™, nabiera rozmachu. DziÅ› dostaliÅ›my informacjÄ™, że nasze wydarzenie zostaÅ‚o objÄ™te Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Malborka, za co serdecznie dziÄ™kujemy!

WÅ›ród sponsorów konkursu znajduje siÄ™ firma IT Media s.c. - oficjalny partner Adobe w Polsce, organizator szkoleÅ„ dla nauczycieli z TIK oraz dostawca profesjonalnego sprzÄ™tu audio-wideo dla szkóÅ‚. Wspiera nas również Energa S.A. - lider branży energetycznej w Polsce.

Chęć udziaÅ‚u zgÅ‚aszajÄ… szkoÅ‚y z caÅ‚ej polski, publikacja ich dzieÅ‚ filmowych nastÄ…pi 15 kwietnia, a wielki finaÅ‚ odbÄ™dzie siÄ™ 25 maja. Wszystkie szczegóÅ‚y dostÄ™pne po kliknknieciu w ten link.

Tekst: Maciej Kloc

Data dodania: 2024-02-23 13:31:27