Szkoły pełne talentów 2

Ruszyła druga edycja akcji Lidla dla szkół „Szkoły pełne talentów 2”.

Robiąc zakupy w sklepach Lidl można zbierać Talenciaki. Za każde wydane 50 zł przysługuje jeden Talenciak, o ile wśród zakupionych rzeczy znalazło się przynajmniej jedno warzywo lub owoc. Talenciaki można przekazać uczestniczącej w akcji szkole, która wymienia zebrane punkty na wybrane nagrody.

Jak poprzednio, Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku zgłosiła się do wydarzenia i tak samo jako przednio – liczymy na wasze wsparcie! W poprzedniej edycji, dzięki zaangażowaniu szkolnej społeczności, udało nam się doposażyć salę gimnastyczną oraz pracownię biologii, matematyki i muzyki (informacje na ten temat przypominamy poniżej). Dziękujemy! Wierzymy, że również teraz możemy razem osiągnąć podobny, a nawet większy sukces.

Talenciaki można przynosić do szkoły i wrzucać do specjalnych pudełek rozmieszczonych w bibliotece, świetlicy i szkolnym sklepiku. Kupony przyjmują również pani pedagog (sala 019) i pani psycholog (sala 09). Każdy może też samodzielnie zarejestrować Talenciaka na tej stronie

Szczegóły akcji można sprawdzić tutaj.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcie: materiały udostępnione przez organizatora akcji

Data dodania: 2023-09-06 12:13:31
Data edycji: 2023-10-04 10:52:36